Innofacial

Innofacial

INNOFACIAL – SKUTECZNE NAWILŻENIE SKÓRY, GŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE ORAZ LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

Nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku.

INNOFACIAL TO NOWOCZESNA HYDRADERMABRAZJA KWASOWA, złożony zabieg regenerujący. Ma wszystkie zalety hydradermabrazji, delikatnego peelingu chemicznego i kondycjonowania tkanek. Błyskawicznie nawilża, głęboko oczyszcza i stymuluje mikrokrążenie, a dodatkowo wzmacnia skórę o składniki odżywcze i ochronne. INNOFACIAL działa podobnie do sprawdzonej mikrodermabrazji wodnej, zabiegu Hydrofacial, Hydropeeling czy Aquapeeling. Jest jednak technologią kolejnej generacji.

Wskazania:

INNOFACIAL jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą poprawić stan skóry:

  • suchej, odwodnionej, np. po nadmiernym opalaniu czy wysuszających zabiegach medycznych,
  • nadmiernie przetłuszczającej się,
  • o nierównym kolorycie, z delikatnymi przebarwieniami,
  • zanieczyszczonej,
  • ze skłonnością do zmian trądzikowych,
  • z niewielkimi zmarszczkami,
  • niedotlenionej,
  • bez blasku,
  • także bardzo delikatnej i wrażliwej.

Najczęściej stosuje się go na twarz, szyję, dekolt, plecy i dłonie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
INNOFACIAL zaczyna się od dokładnego, mechanicznego i chemicznego usunięcia z powierzchni skóry wszelkich zanieczyszczeń, tłuszczu, toksyn, martwych komórek. Dalej, za pomocą specjalnej końcówki urządzenia – co przypomina pracę luksusowego odkurzacza piorącego – odsysane są głębokie, zaczopowane zabrudzenia czy zaskórniki, miejsce po miejscu. Gdy skóra już jest oczyszczona i przygotowana, zostaje poddana intensywnemu nawilżaniu. Wtłaczany jest w nią preparat regenerujący, bogaty w m.in.wysokie stężenie przeciwutleniaczy. A dzięki wcześniejszej procedurze oczyszczania, użyte substancje aktywne mogą wniknąć, i to głębiej niż w przypadku innych zabiegów. Zabieg trwa ok. 30-40 minut, może być potraktowany jako tzw. lunchowy. Nie wymaga rekonwalescencji, od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. Nie boli, choć bywa odczuwalny. Można go powtarzać co tydzień.
Daje świetne efekty także jako uzupełnienie innych procedur kosmetologicznych i medycyny estetycznej, chociażby po zabiegach laserowych. Można go łączyć, np. z klasyczną mikrodermabrazją diamentową.

Efekty po zabiegu:

Są natychmiastowe i widać je nawet po jednym zastosowaniu: skóra jest jaśniejsza, młodzieńczo nawilżona i lśni zdrowym blaskiem. Koloryt jest wyrównany, drobne zmarszczki wygładzone, a zmiany trądzikowe zmniejszone. Po 6 zabiegach zmiany są spektakularne. Przeprowadzone badania kliniczne wykazują, że poziom nawilżenia i elastyczności skóry rośnie nawet do 100 proc., średnio o 34 proc., co zależy od stanu wyjściowego. Normalizuje się wydzielanie sebum, średnio o 21,6 proc.
Dzięki komfortowej formule procedury skóra jest odprężona. Zabieg jest relaksujący, a do tego bezpieczny. Nie daje ryzyka efektów ubocznych, takich jak długotrwałe podrażnienie czy wysuszenie. Technologia jest dobrze sprawdzona i udokumentowana, na rynku USA jest znana i ceniona od lat.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram