O nas

Bezpieczenstwo i higiena

Wiemy jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo i higienę naszych pacjentów, dlatego wszystkie produkty używane podczas zabiegów są jednorazowe, a urządzenia i narzędzia każdorazowo sterylizowane w Autoclawie. Stosowanie autoklawu parowo-ciśnieniowego jest jedną z najlepiej znanych i skutecznych metod sterylizacji. Sterylizacja według definicji to proces polegający na niszczeniu wszystkich form drobnoustrojów, w tym form przetrwalnikowych. Narzędzie, które jest sterylne (jałowe), jest całkowicie bezpieczne dla ludzkiego organizmu.

Nasz team

Justyna Komorek

magister kosmetologii i właścicielka

Linergistka. Magister kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Kocha swoją pracę, która jest jej wielką pasją. Chcąc zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług z niesłabnącym zapałem doskonali swoje umiejętności podążając za aktualnymi trendami i nowościami w kosmetologii. Do oferty gabinetu wybiera najskuteczniejsze metody w walce z niedoskonałościami, sprzęty z najwyższej półki oraz kosmetyki najlepszej jakości. Od kilku lat realizuje się jako linergistka. Priorytetem jest dla niej podkreślenie naturalnego piękna bez efektu przerysowania. Perfekcjonizm, poczucie estetyki, subtelność- tym kieruje się w pracy z klientami. Ukończyła wiele prestiżowych kursów i otrzymała m.in. certyfikat „Brow Stylist GOLD” od Eyebar Academy.

Dorota Różyńska

licencjonowany kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji na specjalizacji: Kosmetologia Ogólna. Kosmetologia od zawsze była jej pasją, z którą wiązała swoją przyszłość. W swojej pracy jest bardzo skupiona i zaangażowana. Wciąż pogłębia swoją wiedzę oraz szkoli się w zakresie kosmetologii i kosmetologii estetycznej. Największą satysfakcję w prcy daje jej komfort i zadowolenie klienta. W prace wkłada całe serce, dlatego powrót zadowolonych klientek jest największą nagrodą oraz motywacją do dalszego rozwoju.

Natalia Mitsis

magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii o specjalizacji:Instruktor  Treningu Zdrowotnego. Specjalizuje się również w rehabilitacji ortopedycznej, rehabilitacji narządów ruchu, pourazowej i pooperacyjnej, gdzie posiada 6-letnie doświadczenie. To właśnie Natalia wykonuje u nas masaż KOBIDO oraz kinesiotaping, a także masaże ciała: relaksacyjne, sportowe oraz lecznicze częściowe lub całościowe.

Szkolenie z masażu Kobido ukończyła u Anety Hregorowicz – Gorlo w sopockiej Akademii Facemodelingu.

 

Dr Anna Kijowska- Drewla

Lekarz stomatolog

Specjalistka protetyki stomatologicznej.
Na codzień zajmuje się implantoprotetyką, mikrochirurgią a w szczególności specjalistycznym leczeniem protetycznym. Ponadto jest lekarzem medycyny estetycznej.

Dr Piotr Drewla

Lekarz medycyny 

Specjalista chorób wewnętrznych, Kardiolog i lekarz medycyny estetycznej. Od ukończenia studiów w 1987 roku związany z Gdańską Akademią Medyczną.
Zajmuje się kardiologią interwencyjną.

Masz pytania?
Jestesmy do Twojej dyspozycji

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram