Radiofrekwencja Mikroiglowa Secret RF

Radiofrekwencja Mikroiglowa Secret RF

Radiofrekwencja Mikroigłowa Secret RF 2.0 jest światowym liderem wśród systemów medycznych wykorzystujących technologię frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Jest to jedyna na świcie platforma medyczna RF, która umożliwia wykorzystanie urządzenia zarówno w standardowych zabiegach frakcyjnego mikroigłowania RF, jak również na zastosowanie technik termokoagulacyjnych, dzięki innowacyjnej głowicy Smartcure™ wykorzystującej elektrody igłowe. Skuteczność i bezpieczeństwo działania systemu potwierdza certyfikat FDA.

Radiofrekwencja Mikroigłowa Secret RF 2.0

to zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne doceniane na całym świecie, które oparte jest na synergistycznym połączeniu kontrolowanych bipolamych fal radiowych RF z minimalnie inwazyjnym systemem mikronakłuwania

W standardowych zabiegach liftingujących i ujędrniających doprowadza do wprowadzenia bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość między 0.5 mm a 3.5 mm, emitując przy tym falę radiową nagrzewającą tkankę wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń W wyniku wytworzenia energii w tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań które zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych.

Doświadczenie bioinżynierów firmy ILOODA we współpracy z ośrodkami naukowymi zaowocowało stworzeniem drugiej wersji urządzenia SECRET RF 2.0, która dzięki dodatkowym funkcjom i dostępności większej ilości głowic oraz końcówek zabiegowych, umożliwia skuteczne i bezpiecznie wykorzysta- nie urządzenia w szerszej grupie wskazań.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram