Selvert Thermal

+Harmony

Zabieg antystarzeniowo- odnawiający

Linia HARMONY to głos Selvert Thermal w sprawie relacji Natura – Człowiek i przekazanie następującego przesłania: „Bądź naturalna, bądź sobą. Żyj w zgodzie z naturą i samym sobą. Korzystaj z dobrodziejstw natury i fitoterapii, chroń ją i siebie przed zanieczyszczeniami.” Linię tę zainspirowały zalety i liczne korzystne właściwości botanicznych składników aktywnych. Pomagają one – razem z najbardziej nowoczesną i skuteczną nauką – zwalczać przedwczesne znaki wieku u wszystkich rodzajów skóry, zapewniając nadzwyczajne rezultaty. Ma charakter fito-terapeutyczny, ponieważ wszystkie składniki mają badania kliniczne i tym się różni od innych propozycji na rynku.

Selvert Thermal od zawsze inspiruje się naturą i wykorzystuje w swoich recepturach najbardziej skuteczne i najczystsze składniki, jakie można znaleźć w przyrodzie. Podstawą jest woda termalna, a w każdej linii można znaleźć składniki zaczerpnięte z szeroko rozumianej przyrody – od borowin, wyciągów z roślinnych komórek macierzystych, przez biomaty z Polinezji, po białko ze śluzu ślimaka. To również marka o silnym rodowodzie naukowym, która nie tylko wykorzystuje najnowsze możliwości biotechnologii, ale także synergicznie łączy je z naturą.

Inspirując się silnym trendem botaniczności, opracowano linię kosmetyków, której podstawą jest to, co zapewnia świat flory: ekstrakty, wyciągi i esencje roślinne – pozyskiwane m.in. z kwiatów i ziół. Niektóre doskonale są znane w kosmetologii, inne to wyjątkowe odkrycia Selvert Thermal. Linię tę szczególnie wyróżnia autorskie połączenie tak wielu składników w dwa programy zabiegowe – które cechuje wysoka – jak zawsze – skuteczność pielęgnacyjna oraz wyjątkowa przyjemność stosowania. Dzięki formule składającej się w ponad 95%* z cennych składników naturalnych, (orchidea, kwiat niebieskiego lotosu, czerwona koniczyna, malwa, nagietek, dzika limonka, róża, biała herbata) oraz subtelnym i świeżym aromatom, Harmony jest doskonałym sprzymierzeńcem dla współczesnej kobiety w dbaniu o głębokie nawodnienie skóry.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram