Selvert Thermal

+Splendour

Zabieg z Kwasem Hialuronowym i Witaminą B3

Już od pierwszej sesji skóra ujawnia swoją świetność i blask w całej okazałości. Główne oznaki starzenia „zamazują się”, aby ustąpić miejsca gładkiej i miękkiej skórze.

Będąc jednym ze światowych liderów w produkcji najwyższej jakości kwasu hialuronowego, eksperci Active Beauty opracowali nową generację wysoce uwodnionego kwasu hialuronowego, którą SELVERT THERMAL – jako lider innowacji, wprowadził do zabiegu SPLENDOUR. PrimalHyal Gold™ to pierwsza baza olejowa kompatybilna z kwasem hialuronowym (LMW) wytwarzana w procesie biofermentacji. Prze- łomowy i wielofunkcyjny składnik aktywny, który dzięki rozpuszczalności w tłuszczach penetruje do najgłębszych warstw skóry – AŻ DO SKÓRY WŁAŚCIWEJ! To pierwszy kosmetyczny składnik aktywny wykazujący właściwości porównywalne z wypełniaczami skórnymi.

Skuteczność zabiegu dodatkowo „podbija” NIACYNAMID – wielofunkcyjny składnik aktywny o szerokim działaniu przeciwstarzeniowym, antyoksydacyjnym i depigmentującym. Wzmacnia funkcje barierowe skóry oraz kumuluje i zachowuje naturalne nawilżenie. Poprawia wygląd skóry z trądzikiem różowatym i zmniejsza podrażnienie.

 

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram