Selvert Thermal

+Soin Dor - premium

Zabieg profesjonalny Soin D’or dla wymagających

    ZŁOTO czczono już w najbardziej starożytnych cywilizacjach (Chiny, Egipt). Obecnie jest m.in. przedmiotem wielu naukowych badań medycznych i technologicznych oraz źródłem inspiracji dla najbardziej luksusowych i wyjątkowych zabiegów kosmetycznych. Jedynym celem tych zabiegów jest podniesienie urody kobiety do poziomu nieskazitelności i wzniosłości.

   SELVERT THERMAL zainspirował się tym cennym metalem, by stworzyć kobietom – karat po karacie – możliwość poczucia jego luksusu i wyjątkowości na skórze, poprzez najbardziej ekskluzywną linię odmładzającą: SOIN D’OR.

   Dzięki pełnej mocy i nowoczesnej technologii anty-starzeniowej, która działa bezpośrednio na oznaki wieku, skóra odzyskuje utraconą z biegiem czasu jędrność i gęstość. Doświadcza odrodzenia, pełnego promienności i życia. Staje się widocznie doskonalsza i olśniewająca.

   Niezwykle nowoczesny i skuteczny. Wielofunkcyjny i ekskluzywny. Dla najbardziej wymagających skór dojrzałych: pozbawionych napięcia i jędrności, szarych, z oznakami miostarzenia, odwodnionych. Oparty na drogocennych (24 karatowe złoto, złota kolagenina, proszek perłowy, diamenty) i unikalnych składnikach aktywnych. Technologia łączenia peptydów z metalami i kamieniami szlachetnymi stawia ten zabieg w czołówce największych innowacji kosmetologicznych. Natychmiast napina i wygładza zmarszczki. Zagęszcza, poprawia zwartość, wzmacnia konstrukcję skóry i ujędrnia. Intensywnie działa przeciwstarzeniowo. Delikatnie złuszcza, zapobiega odwodnieniu i nawilża. Odżywia i regeneruje. Nadaje promienność i blask. Po zabiegach z botoxem, wypełniaczach.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram